Zaloguj przez serwis społecznościowy:

Witamy się na forum ;-)

Re: Witamy się na forum ;-)

Postprzez [email protected] » czwartek, 4 kwietnia 2019, 09:29

Cześć,
witam się z Wami Szanowni na tym forum, mam na imię Janek, mieszkam pod Warszawą i planuje bananowce w ogrodzie ;)
[email protected]
Nowy/a

Wpisz NP: borówka i kliknij-Wyszukaj. Zachęcamy do pisania nowych tematów. Kontakt-KLIKNIJ TU

polecamy
Użytkownik

Postprzez Stalewiak » czwartek, 4 kwietnia 2019, 17:26

Siemanko :kciuk2 :kciuk2
Obrazek
1: Moja amatorska uprawa na https://www.youtube.com/user/stalewiak
2:O nadwyżki roślin z ogrodu pytajcie na [email protected]
3: Moja Społeczność na --- https://www.youtube.com/user/stalewiak/community
Grupa -->Nadwyżki z ogrodu FB https://www.facebook.com/groups/nadwyzki.stalewiak/
Stalewiak
Admin zwykły prosty człowiek :)

Obrazy: 1542

Postprzez Dixus » piątek, 12 kwietnia 2019, 00:00

Witam wszystkich :D Znalazłem się tu dziś całkiem przypadkiem, szukając informacji o uprawie pistacji. Mieszkam na wsi (lecz obecnie tez studiuje w Rzeszowie), za dzieciaka (jakies 10-15 lat temu) miałem na placu dość spory sad, ale już nie pamiętam dlaczego, został wycięty. Nie interesowałem się uprawą roli i od dziecka zarzekałem się, że na pewno nie będę się tym zajmował, mimo że wciąż będę mieszkał na wsi :zakrywa oczy Jakiś rok temu mi się odmieniło i teraz bym chętnie został i wziął się za gospodarkę. Niestety plac rodziców ma zostać przedzielony na pół (pół dla mnie, pół dla brata), przez co trochę mniej miejsca będę miał na wszystko. Ale tak jakoś mi coś strzeliło do głowy i chce przywrócić świetność tego miejsca i stworzyć nowy sad. Już zasadziłem w tamtym tygodniu kilka wiśni, czeresnię, śliwkę, jabłoń i brzoskwinię. I szukam dalej inspiracji, co mogę jeszcze :D Przepraszam za chaotyczny wpis :1)
Dixus
Nowy/a

Postprzez Kamilonso » piątek, 12 kwietnia 2019, 17:02

Cześć :) podkarpacka społeczność się poszerza :D miałem bardzo podobnie jak Ty, nigdy nie interesowała mnie uprawa roślin i ogród, parę lat temu wzięło mnie na cytrusy i bananowce, a teraz mam coraz lepsze pomysły jak przewrócić do góry nogami cały ogród haha2 . Taki sad to super sprawa, jest bardzo dużo różnych drzew, które mogą się tam znaleźć, może nektarynka, grusza? :) A tych jabłoni, u mnie chyba z 5 różnych rośnie...
Kamilonso
Ciekawy/a roślin

Poprzednia strona

Powrót do Pierwszy raz ? Luknij tu